Laweta – Auto holowanie Kraków – Laweta.Krakow.pl

0 Comments

Każdemu na drodze ma prawo zdarzyć się awaria. Nawet najlepsi kierowcy tracą w pewnych momentach czujność i uczestniczą w dzwonach oraz stłuczkach. Nie zawsze jest to ich wina, a ekstrawaganckiego i niebezpiecznego zachowania innej osoby na drodze nie da się przewidzieć. W takiej sytuacji, nasza laweta z Krakowa zaświadcza usługi holowania, przewożenia pojazdu, a nawet wykonywania drobnych napraw. W razie sytuacji kryzysowej na drodze – serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami oraz skorzystania z wyświadczanych przez naszą firmę usług.

Laweta 24h dla kierowców w Krakowie i okolicach – w jaki sposób zamówić?

Jeżeli ubezpieczyciel nie zapewnia holowania pojazdu, wtedy zachęcamy do kontaktu właśnie z należącą do nas firmą. Wystarczy zrealizować telefon po lawetę z Krakowa i zamówić jeden z naszych pojazdów, który wspólnie z kierowcą pojawi się na miejscu sprawnie oraz błyskawicznie. Wspólnie ocenimy rozmiar szkody, przetestujemy, czy samochód jest sprawny i może poruszać się po drogach. Jeśli nie ma takiej możliwości, bez ryzyka odholujemy pojazd pod wskazane miejsce. Nasi kierowcy to zawodowcy z wielkim doświadczeniem, którzy świetnie znają się na wozach i umieją je naprawiać. Poza tym, każdy z nich dysponuje specjalistycznym oprzyrządowaniem, który upraszcza wykonywanie drobnych renowacji, nawet w kłopotliwych drogowych warunkach.

Laweta całodobowo w Krakowie oraz okolicy – najważniejsza dla nas jest jakość usług

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak zagmatwanej sytuacji odszukali się nasi Klienci, kiedy tak właściwie wykonują telefon, wskutek tego zależy nam na ich satysfakcji z naszych profesjonalnych usług. Dysponujemy w związku z tym flotą niezawodnych i współczesnych samochodów, które dopasowane są do holowania nawet gigantycznych aut. Zaświadczamy usługi przewozu samochodów powypadkowych oraz uszkodzonych, jak także fabrycznie nowych. Jeśli pragniecie Państwo przetransportować samochód sprawny, też z przyjemnością zorganizujemy taki przewóz na przystępnych warunkach. Oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług. Zamówienia przyjmujemy siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Funkcjonujemy w Krakowie oraz okolicach, jakkolwiek przyjmujemy także zlecenia z całej Polski, a nawet z Europy. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z robotnikami należącej do nas firmy.

Pełna oferta oraz kontakt do firmy na stronie www.Laweta.Krakow.pl

Categories:

Regulamin Serwisu | Polityka Ochrony Prywatności | Polityka Plików Cookies